בשיתוף תנועת דרכנו
12/11/2020

המהדורה המרכזית 11.11.2020

המהדורה המרכזית עסקה הפעם בנושא הנבחר על ידי הצופים בבית - איך נלחמים בשיח האלים ומאחים את השסעים בחברה? לוסי אהריש אירחה את שיבי פרומן, ממשיך דרכו של אביו, הרב מנחם פרומן ז"ל, ואת איילת נחמיאס ורבין. צפו במהדורה

המהדורה המרכזית עסקה הפעם בנושא הנבחר על ידי הצופים בבית - איך נלחמים בשיח האלים ומאחים את השסעים בחברה? קודם כל נדרשנו לשאלה - האם השיח בחברה שלנו נע בין שני קטבים שונים? ואכן, רוב הצופים החליטו והצביעו כי יש קיטוב בחברה שלנו שמתבטא בשיח הציבורי.

כדי להבין את עומק הבעיה ולנסות למצוא פתרונות, לוסי אהריש אירחה את שיבי פרומן, ממשיך דרכו של אביו, הרב מנחם פרומן ז"ל, ואת איילת נחמיאס ורבין, חברת הכנסת לשעבר ומובילת הפרויקט "העמק השווה" למען קידום שיח מקבל בחברה בישראל.

בנוסף, התארחו באולפן גיורא ענבר, מוותיקי המחאה נגד השחיתות במדינה ויוסי לוי, יועצו לשעבר של ראש הממשלה ומנחה התכנית "כיכר סחריר". הדיון עסק במידת ההשפעה של ההסתה על הציבור, ועד כמה ניתן לקדם שיח שיוביל לשינוי של המציאות.

עוד במהדורה: האם הפתרון הוא בחלוקה לשבטים? האם מחלקים מחדש את ישראל? אדית בר, ראש מנהל הפיתוח במשרד הפנים, בראיון עם לוסי על התכנית החדשה של המשרד לחלוקה אזורית של ישראל.

צפו במהדורה המלאה

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

    התרעות פיקוד העורף

      walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully